Znajdź wydarzenie

sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

LikeBox

Zdrowe koła - Wypożyczanie, naprawa, przewóz rowerów i organizacja wycieczek.
Czas zjednoczyć dobrych ludzi wobec patologii obecnego systemu!. Chcesz żyć w normalnym kraju? Masz dość absurdów IIIRP? Nie jesteś sam!.
Darmowy hosting zdjęć - Twórz albumy, dodawaj zdjęcia bez rejestracji. magazynuj, przechowuj.
Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń pod nr tel. 603 548 994
Słowiński Szlak Rybacki to unikatowa oferta turystyczna obszaru Pomorza Środkowego. Skupia atrakcje, które podkreślają rybacki charakter tego terenu, ale i takie, które odzwierciedlają jego zasoby przyrodnicze i naturalne.
A A A

Puk Puk Przygoda


Taka sytuacja.....!!!

Budzisz się rano w wygodnym łóżku, z przyjemnością konstatujesz, wszechogarniającą cisze. Nic nie gdacze, nic nie mruczy. Ulga! A jesteś na wsi .Jesteś w Puk, Puk Eco! Mamy do dyspozycji wygodny apartament ktoś zadbał i przemyślał każdy szczegół z myślą o twoim komforcie. Z dołu z kuchni dociera do Ciebie woń świeżego wiejskiego chleba , swojskiej wędliny i innych pyszności przypominających smaki dzieciństwa zwiezionych z ekologicznych upraw. Jesz w przyjemnej oranżerii i wiesz, że każdy kęs przyrządzony przez troskliwe ręce działa na Twoje zdrowie , na wielu poziomach. Przy stole planujecie pełen ekscytujący wrażeń i doświadczeń dzień. Każda pogoda stwarza nowe możliwości. Zorganizujemy dla Ciebie indywidualny „rozkład jazdy”, przygoda za przygodą z wykorzystaniem wszelkich zasobów Ziemi Smołdzińskiej. Bałtyk dla Wtajemniczonych stoi przed Tobą otworem wystarczy zaPUKać!!!!.........

Od 8 lat jestem mieszkanką Gardny Wielkiej. Nie spodziewałam się, że wieś mnie tak „wciągnie”!!!Każdy dzień krył w sobie nowe wyzwania i niespodzianki. Urzekająca dzika natura na której straży stoi Słowiński Park Narodowy chroniąc to co najpiękniejsze sprawiła, że odkryłam bardziej siebie i pokochałam to miejsce. Puk , Puk Eco” to esencja moich doświadczeń, które chce przekazać moim Gościom oraz turystom z zewnątrz. Pokazać jak najwięcej tajemnic i bogactwa tych terenów. „Spieszmy się je poznawać , tak szybko odchodzą.......”

W swojej firmie stawiam na organizacje przygód i doświadczeń:

  • wyjazdy do gospodarstw ekologicznych w celu skosztowania ciepłego mleka prosto od Krasuli, podpatrzenia produkcji sera koziego, odwiedziny Szczęśliwych Kur,
  • wycieczka po okolicy foto safari , optyka zbliża do natury, przywitanie i pożegnanie żurawi, wyjazdy na rykowisko,
  • Gmina Smołdzino w Pigułce,
  • organizacja wycieczek rowerowych więcej na www.zdrowekola.pl,
  • Jednodniowa wycieczka do Ameryki.

Na miejscu istnieje możliwość wynajęcia auta terenowego 7 osobowego.

Istnieje też możliwość transferu z Lotniska.

Oferta zasygnalizowana na naszej stronie, to tylko zarys propozycji, które możemy poszerzać i dostosowywać do  potrzeb oraz sugestii zainteresowanych turystów przebywających w Puk Puk Eco jak również turystów z zewnątrz.

Cennik

  • wynajęcie jeepa 7 osobowego  250,00 zł /doba , 40,00 zł /godzina
  • organizacja przygód przy założeniu 6 osób 35,00-60,00 zł/na osobę