Podaj zazwę:
Użytkownika i Hasło

Dziękujemy
i zapraszamy ponownie

Znajdź wydarzenie

maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

LikeBox

 


Słowiński Szlak Rybacki
A A A
 • Dom OHAR Domek Puszczyk Dom KWOKACZ Auto Kwatera Pokoje Okolica
  Kwatery i Jedzonko


  Nowość!!! Ptasia Osada ruszyła domek całoroczny Ohar do wynajęcia w sezonie ścisłym od dnia
  1 lipca do dnia 31 sierpnia 500 zł (6-8 osób) alternatywnie do 10 osób.Poza sezonem ścisłym 300 zł wykluczając okresy świąteczne.

  Domek Puszczyk (2-4 osoby) sezon ścisły 250 zł doba poza sezonem 200 zł wykluczając okresy Świąteczne.

  Cennik

  Ptasia osada:

  • Dom Ohar 6-8 osób -500 ,00  doba sezon ścisły, powyżej 8 osoby dopłata 50 zł za dobę 
  • Domek Puszczyk 2-4 osoby- 250,00 zł /doba sezon ścisły
  • Łóżeczko dziecięce – 15 zł/doba

  W sezonie zimowym istnieje możliwość wykupienia pakietu dietetycznego przy współpracy z dietetykiem,dieta bezglutenowa, bez mleczna oraz uwzględnianiami inne potrzeby żywieniowe.

  Jedzonko-współpracujemy z dostawcami ekologicznych produktów wedle zamówienia klientów.

  W Puk Puk Eco produkty są pozyskiwanie wyłącznie z lokalnego rynku z ekologicznych gospodarstw. Zaopatrywanie się z ekologicznych gospodarstwa ma na celu uzyskanie zdrowej żywności przy zastosowaniu nowoczesnych środków produkcji bez szkody dla środowiska, bez stosowania nawozów sztucznych oraz pestycydów. Zwierzęta karmione są własną ekologiczną paszą, wypasają się na łąkach, korzystają ze świeżego powietrza, światła i ruchu, z pożytkiem zarówno dla siebie jak i środowiska, daje to pełną gwarancję, że konsument otrzymuje ekologiczne czyste produkty spożywcze o wysokiej jakości. W każdym etapie działalności  stosujemy  metodę dywersyfikacji zagrożeń dla zwiększonej satysfakcji naszych  klientów. 

  Przygoda.

  Na czas wypraw przygotowywane są LUNCHBOXY zdrowe przekąski (lokalne owoce, warzywa ,świeże przekąski, np. kanapka ze świeżą wędzoną ryba,domowe ciasto, Słowianka Zdrój woda wydobywana z ujęcia zlokalizowanego na obrzeżach Słowińskiego Parku Narodowego).-15,00 zł/osoba

   

 • Dom OHAR Domek Puszczyk Dom KWOKACZ Auto Kwatera Pokoje Okolica  Puk Puk Eko

  Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć szczegóły!

  Domek Kwokacz (6-8 osób) tuż tuż otwarcie zapraszamy od 1 maja do rezerwacji. Cena za sezon scisły 500, poza sezonem scisłym 300 zł.

  Puk Puk Eko..Wypoczynek na wsi w stylu Eko, z ekologiczną żywnością pozyskiwaną z lokalnych rynków zbytu (produkcja masła ,wypiek swojskiego chleba ,swojskie wędliny posiadam wędzarnie oraz własny duży ogród warzywny), jak również jest bardzo blisko do Wędzarni ryb która wędzi ryby z własnych połowów w  Gardnie Wielkiej. Lokalizacja  mojego domu jest w na górce z którego roztacza się krajobraz na górę Rowokół, ruchome wydmy w Czołpinie, na jezioro Gardna jak również wieczorami widać pracującą latarnie w Czołpinie.

  W odległości 6 km jest plaża na która  można się dostać pieszo lub rowerem. Gmina Smołdzino poprzez swoje położenie należy do miejsc bardzo atrakcyjnych i unikatowych, 65% gminy należy do Słowińskiego Parku Narodowego. Gmina Smołdzino stwarza niesamowite warunki do uprawiania rożnych form turystyki kwalifikowanej i stanowi idealna destynację dla osób preferujących aktywny styl wypoczynku.

  Jest tu wszystko : jeziora , rzeka, lasy, plaże wzgórza. Tak wiec żeglarstwo, windsurfing, kitesurfing czy kajakarstwo to tylko z niektóre z nielicznych sportów które można uprawiać. Kilkaset oznakowanych i nieoznakowanych szlaków oraz piękne piaszczyste plaże stanowią wymarzone trasy dla rowerzystów czy miłośników tak popularnego w ostatnim czasie chodzenia z kijkami czyli nordic walking.

  Dodatkową atrakcja jest również możliwość zorganizowania wyjazdów do gospodarstw ekologicznych w celu skosztowania ciepłego mleka prosto od Krasuli, odwiedziny  Szczęśliwych Kur i wiele innych atrakcji wedle zapotrzebowania naszych turystów więcej w zakładce PUK PUK Przygoda. Na miejscu dostępne jest auto terenowe siedmioosobowe do wynajęcia, jak również na miejscu działa wypożyczalnia rowerów www.zdrowekola.pl.   Serdecznie Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Od początku działalności przywiązujemy ogromną wagę do jakości świadczonych usług, dbając o doskonały , zdrowy ekologiczny stan ducha naszych gości . Jednocześnie, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających turystów, ciągle ewoluujemy poprzez stosowanie innowacyjnych rozwiązań oraz poszerzanie naszej oferty o dodatkowe usługi i sprzęt turystyczny.